KATOWICE - WNM

dr n med. Marta Lesiak

Dr n med. Marta Lesiak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi o specjalności Biologia molekularna. Pracę magisterską dotyczącą aspektów molekularnych w zakażeniu latentnym wirusa HSV-1 wykonała w Instytucie Biologii Molekularnej i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pracowni Genetyki Molekularnej i Wirusologii. Od 2003 roku zatrudniona jest w Katedrze Biologii Molekularnej i Genetyki. Po wykonaniu pracy doktorskiej na temat roli C-proteinazy prokolagenu w angiogenezie i uzyskaniu tytułu doktora nauk medycznych od 2011 roku pracuje na etacie naukowo-dydaktycznym. Prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zajmuje się hodowlą komórkową i tkankową, izolacją i oczyszczaniem białek, badaniami cytotoksyczności komórek oraz cytometrią przepływową.

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby udzielić Ci szczegółowych informacji

Bądź na bieżąco!
Obserwuj profile SUM